telemist  Сьогодні 22 лютого об 11 годині відбувся телеміст за участю Президента України В.Ф. Януковича «Діалог з країною» з нагоди третьої річниці своєї інавгурації. Трансляція відбувалась в ефірах телевізійних каналів.

Під час спілкування Президент надав відповіді на запитання журналістів та громадян, що були «підключені»  до студії з різних куточків нашої держави.

Рівненському обласному госпіталю інвалідів війни випала честь бути включеним в телепроект «Діалог з країною» та представляти наш регіон.

Від імені всіх присутніх ветеранів війни та учасників бойових дій виступив голова Рівненської обласної ради ветеранів Олександр Ковальчук. Подякувавши Президенту за піклування про ветеранів, задав питання щодо відзначення 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Президент запевнив всіх присутніх, що влада постійно працює над посиленням соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та щиро подякував ветеранам за мир і перемогу на нашій землі.

Пообіцявши, що відзначення 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбудеться на гідному рівні і буде створений спеціальний організаційний комітет, Віктор Федорович побажав усім ветеранам міцного здоров’я та довголіття.

Президент України додав, що медичне обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни щороку покращуватиметься, госпіталі завжди будуть забезпечені якісним лікуванням, необхідними ліками, і це буде виконуватися як на рівні місцевих органів влади, так і на рівні держави.

Підготував Віталій Ваколюк