В середу 8 травня в госпіталі була проведена зустріч, приурочена до святкування Міжнародного дня медичної сестри, який відзначається щорічно 12 травня.

  На сьогоднішній день в нашій установі працює 124 медичні сестри, які надають особливу уваги й опіку здоров’ю кожного пацієнта.

   На святкування головного свята для всіх присутніх працівників середнього персоналу були запрошені колишні очільники сестринської служби госпіталю, які в минулому спрямовували роботу стаціонарних та допоміжних колективів середньої медичної ланки нашого закладу – Калецька Аліна Іванівна (1986 – 1993рр.),  Антіпова Софія Костянтинівна (1993 -1999рр.) та Полякова Тетяна Миколаївна (1999-2005рр.).

   Опісля офіційної урочистості відбувся конкурс на кращий медсестринський колектив під назвою «Госпітальні перегони». В змаганнях брали участь 4 команди – “Зубодьори” (стоматологія), “Писанка” (поліклініка), “Вольти” (фізіотерапія) та “Аритмія” (діагностика), котрі рухаючись по індивідуальних маршрутах, повинні були виконати 8 завдань і скласти контрольне слово. Перемогу здобула команда стоматології – “Зубодьори”, а приз глядацьких симпатій отримала команда “Вольти”.

   Оскільки напередодні було велике свято Пасхи, то окрім перегонів, відбувся конкурс серед відділень госпіталю на кращий Пасхальний кошик, в якому перемогу здобули дівчата урологічного відділення. Усі учасники змагань отримали квіти та цінні подарунки від профкому.

   На завершенні начальник госпіталю Андрій Іванович Бурачик щиро подякував усім присутнім за чудові змагання в перевірці знань медицини і зі словами вдячності звернувся до головної медичної сестри установи Харкевич Світлани Іванівні за організацію прекрасного свята.