В минулу п’ятницю 02.09.2016 колектив КЗ «Рівненський обласний госпіталь ВВ» з особливим теплом проводжав додому після тривалого лікування нашого пацієнта, учасника АТО, інваліда війни першої групи Костянтина Семеника. За час перебування у нашому закладі Костя проявив себе справжнім воїном: мужньо боровся зі своєю хворобою та разом з  працівниками госпіталю довів усім, що ніколи не можна здаватись і опускати руки.

В його лікуванні та реабілітації приймали участь працівники відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії, куди Костя був госпіталізований відразу оскільки потребував постійного лікарського нагляду і сторонньої допомоги; колектив неврологічного відділення № 1, куди Костя був переведений, коли зміг самостійно пересуватись по кімнаті; а також фахівці фізіотерапевтичного відділення і лікар-психолог, які як у буквальному так і в переносному значенні підняли Костю на ноги. Ця  мультидисциплінарна команда: лікар-анестезіолог, лікар-невролог, лікар-фізіотерапевт, лікар-психолог, інструктор ЛФК,  а також весь колектив закладу зробили здавалося б неможливе – повернули до повноцінного життя того, хто захищав нашу країну.

Костя постійно перебував не тільки під професійним наглядом лікарів, але й був оточений піклуванням і турботою всіх медичних працівників, отримав психологічну підтримку від пацієнтів, які перебували на лікуванні у нашому закладі, та волонтерів, що привело до позитивного результату.

Забирати Костю додому, де його вже з нетерпінням чекали друзі та близькі, приїхала його мама, котра не могла повірити своїм очам, побачивши настільки покращився його стан.

Колектив госпіталю пишається такими пацієнтами і вірить у їх майбутнє. В свою чергу медичні працівники закладу отримали потужний моральний стимул для подальшого удосконалення своєї майстерності, професійного зростання.

 

KQ_bE28Sq147hP2Vjwwy1A aWJNS_m-SSwUTPieDpABv4   Nh6ZDvwkPHo