Понеділок - П'ятниця 08:30-17:00Субота та неділя - ВИХІДНІ097 686 9150ogiv@ukr.netсмт. Клевань, вул. Деражненська, 39Рівненська область

Чиста лікарня

30.04.2018 40

25.04.2018 р. відзнаку Асоціації «СОІК» «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали Республіканський центр лікування та реабілітації наслідків нейротравми та 4 відділення КЗ «Рівненський обласний госпіталь ВВ», а саме: терапевтичне, неврологічне, поліклінічне та приймально-діагностичне. 
За підтримки керівника нашої установи Бурачика А.І. було проведено і забезпечено всі заходи, які передбачені умовами проекту. Це дало змогу медичним працівникам госпіталю вдосконалювати свої знання та навики в профілактиці внутрішньолікарняної інфекції, добре налагодити систему гігієни. Отриманий статус – це заслуга цілого колективу, результат прагнення до самовдосконалення та професійного росту.
Привітали всіх з отриманням почесної нагороди та вручили подарунки менеджер ТОВ «Лізоформ Медікал» Томашевська Л.Ф. та голова Рівненської обласної Асоціації сестер медичних Романішина Л.К. Гостями заходу стали також головні сестри медичні лікувально-профілактичних установ області. Урочисто вручила заслужені таблички спеціаліст «СОІК» Оксана Грисюк.


Один коментар

Коментарі закриті.


КП "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради © 2019 - 2024